Domy Mogilno – Co oferujemy?

Jesteśmy agencją nieruchomości, w której doświadczenie i profesjonalizm łączy się z pasją. Działamy od wielu lat. Oferujemy pełną obsługę związaną z obrotem nieruchomościami oraz usługami geodezyjnymi. Co dokładnie?

  • Kompleksowe usługi związane z zakupem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości – w tym działek, domów, mieszkań oraz lokali użytkowych.
  • Weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości – sprawdzamy wiarygodność obu stron transakcji.
  • Pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją i obsługą notarialną.

Posiadamy ogromną ilość ofert działek na sprzedaż, mieszkań, domów w Mogilnie i okolicy, a także w powiecie gnieźnieńskim, inowrocławskim i żnińskim. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę oraz załatwimy wszelkie formalności. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, bo dla nas najważniejsze jest dobro klienta. Zapraszamy do współpracy.

Domy na sprzedaż Mogilno – Dlaczego warto nam zaufać?

Na naszej stronie internetowej klienci mogą przeglądać najnowsze oferty domów na sprzedaż Mogilno. Każdy dom to kilkanaście zdjęć, dzięki którym można zauważyć najważniejsze zalety nieruchomości. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować my chętnie Ci doradzimy! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta i proponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania. W naszej agencji nieruchomości pracują najlepsi specjaliści, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę. Korzystamy z najnowszych technologii. Branża nieruchomości nie ma dla nas tajemnic. Zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami – skorzystaj z naszej oferty już dziś.

GEOPRESTIGE DZIAŁY

Skontaktuj się z nami!


Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.


Geoprestige w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw