Działka na sprzedaż, Jacewo

cena: 250 000 zł

Powiat: inowrocławski, Jacewo Dalkowska

Powierzchnia: 901.00 m2


 
Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,0901 ha, usytuowanej w urokliwym Jacewie przy ulicy Dalkowskiej. Ta malownicza działka znajduje się w pobliżu miasta, co gwarantuje wygodny dostęp do wszelkich udogodnień miejskiego życia, zachowując jednocześnie spokój i ciszę wiejskiej okolicy. Działka jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących miejsca na własny dom.
 
Cena tej wyjątkowej działki wynosi 250 000 tysięcy złotych.

Aktualnie trwa proces ustalania warunków zabudowy. (Projektowana zabudowa siedliskowa).
 
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.
 
Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia domu oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości.
 
Przed potencjalnymi oględzinami, prosimy o kontakt z pośrednikiem.
Zapraszam do kontaktu,
Joanna Lisiecka-Pałgan
+48 668 858 544
joanna.lisiecka-palgan@geoprestige.pl
 
Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
 
Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Gaz
Lokalizacja nieuchomości