Działka na sprzedaż, Kopczyn (os. Irena)

cena: 220 160 zł

Powiat: mogileński, Kopczyn

Powierzchnia: 1376.00 m2


Z radością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu działki, która spełni marzenia o własnym miejscu w spokojnym sąsiedztwie. Działka położona jest w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie przepięknego Jeziora Wienieckiego w Kopczynie. 
 
Działka posiada wydane warunki zabudowy, co daje przyszłym nabywcom możliwość realizacji swoich pomysłów na wymarzony dom. W pobliżu działki przebiega pas drogowy, co oznacza dostęp do mediów takich jak prąd, woda. To udogodnienie sprawia, że proces budowy będzie znacznie ułatwiony.
 
W skład oferty wchodzi także przyczepa holenderska, która może stanowić wygodne i funkcjonalne rozwiązanie na czas budowy lub jako tymczasowe miejsce letniego wypoczynku.

Działka ma powierzchnię 1376 mkw.
Cena wynosi 160 zł/mkw.

To miejsce jest idealne zarówno dla osób szukających swojego prywatnego azylu w pięknej okolicy, jak i dla tych, którzy chcą zainwestować w atrakcyjną nieruchomość z potencjałem wzrostu wartości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.
Zapraszamy do kontaktu,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl

Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości z pomocą naszych pośredników kredytowych w Geoprestige

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.

Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Media w pasie drogowym
Lokalizacja nieuchomości