Działka na sprzedaż, Mogilno

cena: 449 600 zł

Powiat: mogileński, Grobla, Mogilno

Powierzchnia: 2810.00 m2


Prezentujemy Państwu działkę nieruchomość składającą się z 5 działek budowlanych na sprzedaż. Łączna powierzchnia to 2810 mkw. Nieruchomość zlokalizowana Mogilnie, tuż przy hali widowiskowo-sportowej. To idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość miejskich udogodnień oraz komfort życia w centrum.
 
Szczegóły:
- Powierzchnia działki: 2810 mkw.
- Lokalizacja: Centrum Mogilna, w bezpośrednim sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej.
- Warunki zabudowy: Wydane pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, gotowe do realizacji inwestycji.
- Media: Wszystkie media dostępne a pasie drogowym (woda, prąd, gaz, kanalizacja).
 
Atuty działki:
- Działka znajduje się w centrum Mogilna, co gwarantuje bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji oraz innych punktów usługowych.
- Bezpośrednie sąsiedztwo hali widowiskowo-sportowej oferuje szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu i uczestniczenia w wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych.
- Doskonałe połączenia komunikacyjne zapewniają łatwy dostęp do różnych części miasta, a także sprawny dojazd do pobliskich miejscowości np. Janikowo lub Inowrocław.
- Pomimo centralnego położenia, okolica jest spokojna i cicha, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na dom rodzinny, jak i na inwestycję komercyjną.
- Wydane warunki zabudowy umożliwiają szybkie rozpoczęcie inwestycji, a dostępność wszystkich mediów ułatwia proces budowlany.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia działki oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości. A także zapewniamy wsparcie w zakresach geodezyjnym oraz projektowym! Szczegółowe informację uzyskają Państwo po kontakcie z Biurem Nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl
Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości z pomocą naszych pośredników kredytowych w Geoprestige.

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Gaz
Warunki zabudowy
Lokalizacja nieuchomości