Działki na sprzedaż, Dąbrówka

cena: 69 058 zł

Powiat: mogileński, Dąbrówka, 88-300

Powierzchnia: 922.00 m2


Poszukują Państwo wymarzonej działki pod budowę domu lub innej inwestycji? Mamy coś specjalnego dla Państwa! Oferujemy atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Dąbrówka, niedaleko Mogilna. To doskonała okazja, aby spełnić swoje marzenia o własnym kawałku ziemi. Jest to także strategiczna inwestycja, mając na uwadze obecną sytuację monetarną w kraju.

Tutejsze tereny to oaza ciszy i spokoju - idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie cenią sobie bliskość jego atrakcji.

Działki mają powierzchnie od 900 do 3800 mkw., co daje wiele możliwości podczas realizacji swoich planów mieszkaniowych. W pasie drogowym (przy głównej drodze) zawierają się niezbędne media: woda i prąd.
 
UWAGA! Działki w trakcie podziału z projektowanymi powierzchniami, które mogą ulec zmianie:
+ Działki o powierzchniach od: 900 mkw. do 1200 mkw. (Patrz: galeria zdjęć)

Poniżej dostępne powierzchnie wraz z widełkami cenowymi:
- dla działek przy powierzchni: 3772 mkw., 3651 mkw. i 3761 mkw.- cena: 45 zł/mkw.
- dla działek mniejszych cena od 74,90 zł/mkw. (szczegóły w Biurze nieruchomości)
 
Nieruchomości posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej lub poprzez służebność gruntową, która zostanie ustanowiona w dniu przeniesienia własności.
Mediawoda i prąd w pasie drogowym.
Stan prawny: własność.

Mnijesze działki (poniżej 3000 mkw.) są w trakcie uzyskwania decyzji o warunkach zabudowy!
 
Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Ta oferta, z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. 
Jakub Chudyk
Tel.: +48 534 143 123
Mail: jakub.chudyk@geoprestige.pl
 
W związku z regulaminem Biura Nieruchomości, jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem nieruchomości, zobowiązani są Państwo uzyskać statut klienta Biura Nieruchomości. W przypadku zakupu nieruchomości, biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie, które zostanie uzgodnione w umowie pośrednictwa między stroną kupującą a biurem nieruchomości. Ostateczne warunki wynagrodzenia oraz pozostałe szczegóły współpracy z biurem nieruchomości zostaną omówione indywidualnie.

Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl Art. 66. KC.
 
Cena w ogłoszeniu podana dla najmniejszej działki.
Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Warunki zabudowy
Media w pasie drogowym
Lokalizacja nieuchomości