Działki na sprzedaż, Sadowiec

cena: 79 261 zł

Powiat: mogileński, Sadowiec, 88-300

Powierzchnia: 1183.00 m2


Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy?
Szukasz miejsca, gdzie z dala od miejskiego zgiełku będziesz mógł odpocząć i zbudować swoje wymarzone życie? Sadowiec i jego okolice to idealna propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działki w Sadowcu, w malowniczej okolicy otoczonej jeziorami i lasami.

Położenie na Kujawach, w otoczeniu pól i lasów, zapewnia ciszę, spokój i piękne widoki. Miejsce idealne dla osób ceniących bliskość natury i aktywny wypoczynek. W okolicy znajdują się liczne szlaki turystyczne do pieszych spacerów oraz jazdy na rowerze i miejsca do wędkowania.
 
Sadowiec to mała i urokliwa wieś, położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie mogileńskim. Dobrze skomunikowana z Mogilnem i innymi miastami regionu. W pobliżu znajdują się jeziora i lasy, które zapewniają idealne warunki do wypoczynku i rekreacji. A Kapielisko w Gołąbkach to idealne miejsce na letnie ochłodzenie.
 
Infrastruktura techniczna: woda i prąd w pasie drogowym.
 
Projektowane powierzchnie:
- 1197 [mkw.]
- 1183 [mkw.]
- 1169 [mkw.]
 
Obecnie, czekamy za wydaniem decyzji o warunkach zabudowy oraz podziałem geodezyjnym.
Powierzchnie są poglądowe mogą ulec zmianie! Działki położone na terenie górniczym ułatwia ich zakup.
 
Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci wybrać idealną działkę dla siebie
 
Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia działki oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości. A także zapewniamy wsparcie w zakresach geodezyjnym oraz projektowym!
 
Cena: 67 zł/mkw. – cena podlega negocjacji
 
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości, aby uzyskać więcej informacji oraz omówić szczegóły oferty. Ta okazja może być jedną z najlepszych inwestycji, jaką kiedykolwiek Państwo podjęli. 
Zapraszamy do kontaktu,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl

Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości z pomocą naszych pośredników kredytowych w Geoprestige
Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
 
Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Las
Jezioro
Warunki zabudowy
Lokalizacja nieuchomości