Lokal przy Alei Niepodległości, Mogilno

cena wynajmu: 775 zł

Powiat: mogileński, Mogilno

Powierzchnia: 31.00 m2


Na wynajem lokal o powierzchni 31 m2
po sklepie spożywczym

 
Lokal mieści się przy Alejach Niepodległości, w centrum Mogilna.
Nieruchomość wyposażona w instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. 
Zaletą pomieszczenia jest duża witryna. Miejsce idealnie nadaje się na sklep lub salon kosmetyczny.
 
Cena: 775 zł netto.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ogłoszeniem oraz do umówienia się na oględziny.
Serdecznie polecam,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl
Geoprestige gwarantuje profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania nabycia nieruchomości. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszego kredytu oraz przeprowadzamy Państwa przez cały proces kompleksowo.

W związku z regulaminem Biura Nieruchomości, jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem nieruchomości, zobowiązani są Państwo uzyskać statut klienta Biura Nieruchomości. W przypadku zakupu nieruchomości, biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie, które zostanie uzgodnione w umowie pośrednictwa między stroną kupującą a biurem nieruchomości. Ostateczne warunki wynagrodzenia oraz pozostałe szczegóły współpracy z biurem nieruchomości zostaną omówione indywidualnie.

Przed potencjalnymi oględzinami, prosimy o kontakt z pośrednikiem. Pozwoli to uszanować prywatność osób zamieszkujących nieruchomość.

Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Kanalizacja
Lokalizacja nieuchomości