Na sprzedaż dom Wiecanowo

cena: 400 000 zł

Powiat: mogileński, Mogilno Wiecanowo

Powierzchnia: 190.00 m2


Na sprzedaż piękny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok.190m2 w miejscowości Wiecanowo położony  w cichej okolicy zaledwie 500m od Jeziora Wiecanowskiego oraz w odległości 2,5 km od ścisłego centrum Mogilna.

Na parterze domu znajduje się przestronny ok.45m2 salon z wyjściem na balkon, jasna kuchnia (11m2), stylowa łazienka z wanną (7m2) oraz sypialnia (11m2). 
Na pietro prowadzą drewniane schody,  znajdują się tu cztery pokoje (11m2, 13m2, 14m2, 15m2). Pokoje są przestronne i jasne, dodatkowo uroku dodają im skosy. 
Wysoką piwnicę wyposażono w kuchnię, łazienkę, garderobę i pralnię oraz pomieszczenia gospodarcze. Na tym samym poziomie znajdziemy duży , wykończony płytkami garaż o pow. ok.30m2 oraz kotłownię z piecem na eko-groszek. 

Na terenie posesji zlokalizowane są także dwa garaże blaszane. Teren działki o powierzchni 1259m2 jest pięknie zagospodarowany zielenią, w tym drzewami i krzewami iglastymi. Z tyłu domu częściowo utwardzona powierzchnia stanowiąca taras oraz altanka ogrodowa, która w otoczeniu zieleni jest doskonałym zapleczem do spotkań towarzyskich, grill itp.

Dzięki temu, że w domu są dwie łazienki i dwie kuchnie może on być zamieszkiwany również przez dwie rodziny.

Nieruchomość jest bardzo zadbana i utrzymana w doskonałym stanie co daje możliwość zamieszkania bez dodatkowego wkładu finansowego. 
Zdecydowanym atutem oprócz dużej działki, wysokiego standardu nieruchomości jest też lokalizacja w bliskości jeziora, w spokojnym sąsiedztwie, a zarazem w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Zdecydowanie polecam i zapraszam na prezentację
Cena do negocjacji
Jagoda Gajda
Doradca ds. nieruchomości
tel. 796 190 026Lokalizacja nieuchomości