Siedlisko na sprzedaż, Przyjma

cena: 550 000 zł

Powiat: mogileński, Przyjma 88-300

Powierzchnia: 150.00 m2


Zapraszamy do zakupu wyjątkowego siedliska położonego w malowniczej miejscowości Przyjma, na granicy województwa kujawsko-pomorskiego i województwa wielkopolskiego. Jest to idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju w otoczeniu natury.
 
Działka o powierzchni 1,57 hektara zabudowana domem z 1920 roku (brak konserwatora zabytków) o powierzchni użytkowej 150m kw. Dom składa się z parteru i jednego piętra. Na parterze znajdują się: w pełni wyposażona kuchnia, 3 pokoje (w tym salon), łazienka (z prysznicem), korytarz, wiatrołap i kotłownia. A na piętrze znajdują się 2 pokoje oraz miejsce na zaadoptowanie na łazienkę.
 
Dom kryty blacho dachówką z 2018 roku. Materiał konstrukcyjny: przeważa czerwona cegła + peca
i cegła biała. Instalacja elektryczna stopniowo wymieniania od 2018 roku, mieszana. Ocieplony dziesięciocentymetrowym styropianem. Posiada centralne ogrzewanie - eko groszek (roczne zużycie wynosi około 4 ton). Ponadto, posiada bojler na ciepłą wodę.
 
Na terenie siedliska znajdują się trzy budynki gospodarcze pełniące funkcje stodoły i garażu, w tym jeden budynek (garaż) podsiada posadzkę betonową.
Grunt jest częściowo zadrzewiony, ponadto znajdują się na nim łąki. Przed domem znajduje się miejsce, które można zaadoptować jako staw.
 
Miejscowość Przyjma ma doskonałą lokalizację: odległość od Mogilna to 12 km, a od Gniezna to 29 km. Blisko znajduje się sklep spożywczy oraz przystanek autobusowy, zapewniający wygodny dojazd. W odległości 2,4 km znajduje się Jezioro Palędzie.
 
Atutem prezentowanej nieruchomości jest bliskość lasów i łąk, które zapewniają spokój i kontakt z naturą. Malownicza i cicha okolica. Bliskość natury idealna do rekreacji i odpoczynku.
 
Jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności rolniczej lub agroturystycznej!
 
Cena siedliska: 550.000,00 zł
 
UWAGA!!!
 
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Przyjma o łącznej powierzchni 31,18 ha wraz opisanym wyżej siedliskiem.
 
Wówczas cena całości nieruchomości wynosi 2.950.000,00 zł (siedlisko o powierzchni 1,57 ha oraz nieruchomość gruntowa o powierzchni 29,61 ha, czyli łącznie 31,18 ha).
 
Przed potencjalnymi oględzinami, prosimy o kontakt z pośrednikiem.
Zapraszam do kontaktu,
Joanna Lisiecka-Pałgan
+48 668 858 544
joanna.lisiecka-palgan@geoprestige.pl
 
Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia domu oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości.
 
Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
 
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. To wyjątkowe siedlisko czeka na nowego właściciela, który doceni jego walory i potencjał.
Dodatkowe dane
Garaż
Woda
Prąd
Ekologiczna oczyszczalnia ścieków
Ogród
Prysznic
Częściowo umeblowane
Lokalizacja nieuchomości