Działka na sprzedaż, Chabsko

cena: 115 000 zł

Powiat: mogileński, Chabsko ulica Poziomkowa

Powierzchnia: 1492.00 m2


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Chabsko przy ulicy Poziomkowej, blisko Mogilna. Działka ma powierzchnię 0,1492 ha i znajduje się w malowniczej miejscowości, zaledwie kilka minut spacerem od jeziora, co czyni ją idealnym miejscem na rekreacjęi odpoczynek.

Woda i prąd są dostępne w pasie drogowym. Na działce obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na zabudowę mieszkalną jednorodzinną. To doskonała inwestycja dla osób szukających miejsca na budowę domu w cichej i spokojnej okolicy, z jednoczesnym dostępem do wszelkich udogodnień miejskich.
 
Zapraszam do kontaktu,
Joanna Lisiecka-Pałgan
+48 668 858 544
joanna.lisiecka-palgan@geoprestige.pl
 
Geoprestige gwarantuje profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania nabycia nieruchomości. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszego kredytu oraz przeprowadzamy Państwa przez cały proces kompleksowo.
 
W związku z regulaminem Biura Nieruchomości, jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem nieruchomości, zobowiązani są Państwo uzyskać statut klienta Biura Nieruchomości. W przypadku zakupu nieruchomości, biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie, które zostanie uzgodnione
w umowie pośrednictwa między stroną kupującą a biurem nieruchomości. Ostateczne warunki wynagrodzenia oraz pozostałe szczegóły współpracy z biurem nieruchomości zostaną omówione indywidualnie.

Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy
i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Dodatkowe dane
MPZP
Media w pasie drogowym
Lokalizacja nieuchomości