Działka w Dąbrówce

cena: 200 000 zł

Powiat: mogileński, Dąbrówka

Powierzchnia: 5000.00 m2


 
Przedstawiam Państwu działkę, zlokalizowaną w miejscowości Dąbrówka,  5 km od miasta Mogilna. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu i pól uprawnych, a więc może stanowić idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość przyrody.

Powierzchnia wynosi 0,5000 ha.

Cena: 200 000 zł (40 zł/m2) - do negocjacji.

Na część działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego.

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Media: prąd w drodze, woda projektowana. 

Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia działki oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości. A także zapewniamy wsparcie w zakresach geodezyjnym oraz projektowym! Szczegółowe informację uzyskają Państwo po kontakcie z Biurem Nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl
Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości z pomocą naszych pośredników kredytowych w Geoprestige.

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
Dodatkowe dane
Prąd
Lokalizacja nieuchomości