WytyczeniaChcę zlecić wytyczenie obiektów budowlanych - co zrobić?

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Zajmujemy się między innymi geodezyjnym wytyczeniem obiektów w Mogilnie i okolicach. Nasz zespół to geodeci z wieloletnim doświadczeniem. Swoją codzienną pracę opierają na najnowszej wiedzy oraz nowatorskich rozwiązaniach w branży geodezyjnej.Na czym polega wytyczenie obiektów budowlanych?

Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych w terenie jest to fizyczne określenie projektowanych budynków lub innych obiektów na placu budowy poprzez wyniesienie ich charakterystycznych elementów na plac budowy (określenie osi i wysokości ). Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych w terenie służy przestrzennemu usytuowaniu tych obiektów zgodnie z projektem budowlanym, a w szczególności zachowaniu przewidzianego w projekcie położenia wyznaczanych obiektów względem obiektów istniejących i wznoszonych oraz względem granic nieruchomości.Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych – kiedy jest potrzebne?

Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych jest potrzebne między innymi do:

  • do wyznaczenia obiektu w terenie i rozpoczęcia prac budowlanych;
  • do realizacji poszczególnych etapów prac budowlanych (fundamenty, ściany, słupy, stropy).


Jak przebiegają prace?

Przyjmujemy zlecenie i omawiamy z klientem wszystkie ważne kwestie związane z geodezyjnym wytyczeniem obiektów budowlanych. Cena za usługi ustalana jest indywidualnie. Termin pomiarów ustalamy dostosowując się do planowanych etapów budowy. Odbiór zlecenia następuje na placu budowy.Co otrzymuje klient?

Klient otrzymuje niezbędne elementy (osie, punkty wysokościowe) na placu budowy. Czynności geodety zostają potwierdzone wpisem do dziennika budowyOpinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.