Projekty indywidualneChcę zamówić indywidualny projekt domu w Mogilnie. Od czego mam zacząć?

Zapytaj w gminie / urzędzie miasta / na terenie, na którym masz działkę o plan zagospodarowania. Wyciągnij jego kopię. Jeśli nie znalazłeś planu zagospodarowania złóż wniosek do gminy / urzędu miasta o wydanie warunków zabudowy.Mam już wyciąg z planu zagospodarowania lub warunki zabudowy. Co dalej?

Przyjdź do naszego biura z planem zagospodarowania / warunkami zabudowy. Przyjdź do naszego biura w Mogilnie z planem zagospodarowania/warunkami zabudowy. Powiedz nam jakie masz oczekiwania. Opisz jaki obiekt chcesz zrealizować. My narysujemy dla Ciebie kilka koncepcji.Czy mogę liczyć na pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę domu?

Przyjdź do naszego biura z planem zagospodarowania / warunkami zabudowy. Oczywiście. Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę domu w Mogilnie i okolicach.Zapewniamy kompleksowy pakiet usług:

  • wykonamy dla Ciebie pełną dokumentację:
  • uzyskamy wszelkie pozwolenia i opinie;
  • wypełnimy wszystkie wnioski i druki;
  • złożymy dokumentacje w odpowiednim starostwie / urzędzie miasta.


Wszystkie powyższe punkty zostały spełnione?

Tak. Możesz budować.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.