Budynek mieszkalno-uslugowy | FILM

cena: 390 000 zł

Powiat: mogileński, Mogilno ul. Rynek

Powierzchnia: 127.00 m2


Budynek mieszkalno-usługowy w Mogilnie
 
Na sprzedaż budynek na Rynku w Mogilnie. Dodatkowo, nieruchomość posiada dedykowane miejsce parkingowe od strony ulicy.

Budynek składa się z dwóch lokali handlowo-usługowych na parterze, o powierzchni 60 m2 i 40 m2 (obecnie mieści się tam kancelaria notarialna i radcy prawnego) oraz mieszkania o powierzchni 50 m2 na piętrze.

Mieszkanie wymaga remontu. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnej toalety. Wszędzie są plastikowe okna. Posiada również wjazd od strony jeziora.

Rodzaj ogrzewania – gazowe, sprawny piec. 

Istnieje możliwość zrobienia z mieszkania 3 lokalu. Ponadto do kamienicy przynależy również garaż o powierzchni 60 m2 oraz dwie piwnice (po około 30m2).

Nieruchomość ta zlokalizowana jest na działkach o powierzchni 706 m2 i 456 m2, ogrodzona od strony jeziora. Wyłożona jest częściowo kamienną kostką brukową (300m2), reszta porośniętą trawą.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja w centrum miasta oraz legalny dojazd od strony jeziora. 

Warto wspomnieć o tym, że budynek nie jest objęty żadnymi obostrzeniami konserwatora zabytków i można go modernizować. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy:
  • budynek mieszkalny
  • budynek usługowy
Cena za całość: 390000 PLN

Zapraszam do zapoznania się z filmem promocyjnym pokazującym kamienicę!

Polecam i zapraszam do kontaktu.
Paulina Manysiak,
796 190 026,
paulina.manysiak@geoprestige.pl

Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia domu oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości.
 
Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
 
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. To wyjątkowe siedlisko czeka na nowego właściciela, który doceni jego walory i potencjał.
Dodatkowe dane
Parking
Garaż
Piwnica
Woda
Prąd
Kanalizacja
Gaz
Film
Lokalizacja nieuchomości