Biuro nieruchomości Mogilno

Geoprestige

Biuro nieruchomości Mogilno

Biuro nieruchomości Mogilno – zachęcamy do skorzystania z oferty. Firma Geoprestige zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości. Z naszej oferty skorzystać mogą klienci indywidualni oraz małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksowe usługi – skorzystaj już dziś.

Oferujemy sprzedaż oraz wynajem:

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadamy bogatą ofertę ogłoszeń, w szczególności nieruchomości, które znajdują się na terenie powiatu mogileńskiego, żnińskiego, inowrocławskiego oraz gnieźnieńskiego. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta ze świadczonych przez nas usług. Proponujemy domy, mieszkania oraz lokale o wysokim standardzie. Biuro nieruchomości Mogilno – Geoprestige w ofercie posiada również mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Porady eksperckie na najwyższym poziomie

Nasza firma to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do każdego podchodzimy indywidualnie – gwarantujemy satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta! Wsłuchujemy się w potrzeby potencjalnego nabywcy działki, domu, mieszkania lub lokalu użytkowego. Służymy profesjonalną poradą i pomocą na każdym etapie poszukiwania i zakupu nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwala nam na stałe powiększanie grona klientów.

Biuro nieruchomości Mogilno – z jakich usług możesz jeszcze skorzystać?

Firma Geoprestige to nie tylko biuro nieruchomości Mogilno. Zakres naszych działań obejmuje również podziały nieruchomości, projektowanie map, inwentaryzację przyłączy, inwentaryzację budynków, wytyczenia oraz certyfikaty energetyczne.

Skorzystaj z naszej oferty!

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Biuro nieruchomości Mogilno – gwarancja fachowego doradztwa oraz atrakcyjnych cen.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z nami.

GEOPRESTIGE DZIAŁY

Skontaktuj się z nami!


Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.


Geoprestige w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw