Pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowęZachęcamy do korzystania z naszych usług. Zajmujemy się wszystkimi sprawami formalnymi związanymi z tworzeniem projektów budynków oraz pracami geodezyjnymi na terenie Mogilna i okolic. U nas możesz skorzystać z pomocy profesjonalnych kierowników budowy.Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim stażem w branży. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Lata doświadczenia w branży sprawiły, że możemy tworzyć dla klientów oryginalne, nowoczesne projekty budynków. Możemy też pomagać we wszystkich sprawach formalnych.Masz pytanie? Zadzwoń!


Bardzo chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z naszymi usługami – telefonicznie lub w siedzibie naszej firmy. Przed rozpoczęciem prac zawsze omawiamy wszystkie ważne kwestie z klientem. Zadowolenie naszych kontrahentów to podstawa.Zachęcamy do korzystania z naszych usług.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.