Geoprestige – kompleksowa obsługa inwestycjiZapewniamy pełną, profesjonalną obsługę inwestycji w Mogilnie i okolicach. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Czuwamy nad każdym etapem prac. Dbamy o prawidłowy przebieg realizacji „od A do Z”.Skorzystaj z pełnej obsługi geodezyjnej inwestycji w powiecie mogileńskim


Zapewniamy pełną obsługę geodezyjną inwestycji. Zamawiając u nas usługi o nic nie musisz się martwić. Wszystkim zajmiemy się w Twoim imieniu – dopełnimy wszystkim formalności.


Zaczynamy od wyboru działki , zdobycia dokumentów we wszelkich instytucjach, niezbędnych pomiarów, analizy wymarzonego projektu, adaptacji do lokalnych warunków, kierowania budową, zaprojektowania – kończymy na odbiorze inwestycji. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Szanujemy czas naszych klientów.


Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim stażem w branży. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem.Zachęcamy do korzystania z naszych usług
Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.