Certyfikaty energetyczne

Sporządzamy certyfikaty energetyczne dla wszystkich typów budynków
(Świadectwo Charakterystyki Energetycznej).Chcę uzyskać profesjonalny certyfikat energetyczny – co zrobić?

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Specjalizujemy się w sporządzaniu profesjonalnych certyfikatów energetycznych. Wykonujemy fachowe audyty energetyczne biorąc pod uwagę wszystkie obecne normy i standardy branżowe.Certyfikat energetyczny – co to jest?

Certyfikat energetyczny jest dokumentem określającym jakość budynku czy mieszkania z punktu widzenia zużycia energii. Zgodnie z przepisami wszystkie nowe budynki i obiekty z przeniesionym prawem własności wymagają takiego opracowania.Kiedy certyfikat energetyczny jest potrzebny?

Uzyskanie certyfikatu energicznego jest potrzebne między innymi do:

  • uzyskania odbioru budynku;
  • przeniesienia prawa własności;
  • przy umowie najmu nieruchomości.


Ile jest ważny dokument?

Dokument jest ważny 10 lat, chyba że wcześniej przeprowadzono roboty budowlano – instalacyjne, w wyniku których uległy zmianie wskaźniki energetyczne budynku, bądź jego części.Co muszę zrobić aby uzyskać certyfikat energetyczny?

Zadzwoń do naszego biura i umów się na spotkanie. Nasz audytor przyjedzie do Ciebie i dokona odpowiednich pomiarów. Przygotuj projekt budynku – będzie on potrzebny do sporządzenia dokumentacji.Jak przebiegają prace?

Skontaktuj się z nami. Nasz audytor przyjedzie do Ciebie i dokona odpowiednich pomiarów. Przygotuj projekt budynku – będzie on potrzebny do sporządzenia dokumentacji. W ciągu 7-10 dni przygotujemy kompletne opracowanie.Co otrzymuje klient?

Po wykonaniu wszystkich analiz oraz sporządzeniu niezbędnej dokumentacji klient otrzymuje oryginalny certyfikat energetyczny. Dokument jest podpisany przez uprawnionego audytoraOpinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.