Projekty - oferta

Gotowe projekty budynków
Bogaty katalog gotowych projektów budynków. Nowoczesne rozwiązania w dobrej cenie.
Projekty indywidualne
Projekty indywidualne na życzenia klienta. Oryginalne projekty domów z pasją.
Projekty przyłączy
Profesjonalne projekty przyłączy. Kompleksowe usługi – energooszczędne i bezpieczne rozwiązania.

Pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowęZachęcamy do korzystania z naszych usług. Zajmujemy się sporządzaniem projektów nieruchomości (domów, mieszkań, lokali, działek budowlanych). Zapewniamy najwyższą jakość usług. Opieramy się na najlepszych rozwiązaniach – działamy zgodnie z obecnymi standardami branżowymi.Polecamy między innymi:

  • gotowe projekty domów;
  • projekty indywidualne;
  • projekty przyłączy.


Mamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży. Służymy fachową poradą. Zapewniamy kompleksowy pakiet usług – dbamy o każdy szczegół realizacji. Tworząc projekty nieruchomości bierzemy pod uwagę obecne standardy, potrzeby klienta oraz jego możliwości finansowe.Zachęcamy do korzystania z naszych usług.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.