O nasFirma Geoprestige powstała ze wspólnej pasji grupy przyjaciół. Od wielu lat interesujemy się branżą nieruchomości, geodezją oraz projektowaniem. W swojej codziennej pracy chcemy realizować marzenia i plany naszych klientów.Jakie usługi zapewniamy?

Oferujemy pełną obsługę związaną z obrotem nieruchomościami oraz usługami geodezyjnymi.


Zapewniamy naszym klientom:

  • kompleksowe usługi związane z zakupem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości (działek, domów, mieszkań, lokali użytkowych);
  • weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości (sprawdzamy wiarygodność obu stron transakcji);
  • pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją i obsługą notarialną.


Jak działamy?

Działalność naszego biura nieruchomości mieszczącego się w Mogilnie polega między innymi na:


  • łączeniu stron transakcji chcących nabyć, zamienić, wynająć lub wydzierżawić nieruchomość;
  • weryfikowaniu stanu prawnego oraz faktycznego nieruchomości;
  • prezentowaniu nieruchomości;
  • prowadzeniu negocjacji;
  • doradztwie branżowych ekspertów (geodetów, pośredników nieruchomości);
  • pomocy w kompletowaniu pełnej dokumentacji.


Dlaczego warto z nami współpracować?


Doświadczenie

W naszej agencji nieruchomości pracują najlepsi specjaliści. Mamy duże doświadczenie w branży, a swoją codzienną pracę opieramy na najnowszych technologiach.

Cechuje nas również solidność i terminowość. Dysponujemy wysokiej klasy instrumentami pomiarowymi - sprzętem i oprogramowaniem, które pozwala nam sporządzać mapy numeryczne w 2D oraz 3D. Projekty budynków tworzymy w najnowszej technologii "BIM". W Geoprestige wirtualny spacer po zaprojektowanym obiekcie to standard.Kompleksowe usługi

Załatwiamy wszystkie sprawy formalne w imieniu klientów od początku do końca. Pomagamy w wyborze działki , zdobyciu dokumentów we wszystkich instytucjach. Wykonujemy niezbędne pomiary, analizy wymarzonego projektu, adaptację do lokalnych warunków. Nasi eksperci pomagają w zaprojektowaniu przyłączy i odbiorze inwestycji. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem.Potrzeby klienta na pierwszym miejscu

Wsłuchujemy się w potrzeby klientów - proponujemy najodpowiedniejsze rozwiązania. Do każdego klienta podchodzimy z uwagą – poświęcamy odpowiednią ilość czasu na załatwienie ważnych spraw. Klienci otrzymują pomoc od najlepszych specjalistów, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę oraz kwalifikację. Śledzą zmiany w branży i wychodzą im naprzeciw.Skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy przyjazną obsługę, najwyższą jakość usług oraz terminowość.

GEOPRESTIGE DZIAŁY

Skontaktuj się z nami!


Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.


Geoprestige w liczbach


Sprzedanych projektów
Podzielonych działek
Zadowolonych klientów
Wypitych kaw