Geodezja - ofertaPodziały nieruchomości
Kompleksowe podziały nieruchomości – szybko i profesjonalnie
Mapy do celów projektowych
Kompleksowy projekt w nowoczesnej technologii
Inwentaryzacje przyłączy
Inwentaryzacje przyłączy
- profesjonalizm i bezpieczeństwo
Inwentaryzacje budynków
Profesjonalne usługi w oparciu o najnowsze standardy
Wytyczenia
Geodezyjne wytyczenie obiektów budowlanych – fachowe usługi – nowoczesne rozwiązania
Certyfikaty energetyczne
Audyt energetyczny pod okiem specjalistów


Geoprestige – usługi geodezyjne w Mogilnie i okolicachZapewniamy kompleksowe usługi geodezyjne w Mogilnie. Branża geodezyjna nie ma dla nas żadnych tajemnic. Dbamy o każdy etap realizacji. Zajmujemy się między innymi:

  • podziałem nieruchomości;
  • wytyczeniem geodezyjnym obiektów budowlanych;
  • inwentaryzacją przyłączy;
  • inwentaryzacją budynków;
  • tworzeniem map do celów projektowych;
  • sporządzaniem certyfikatów energetycznych.


Zachęcamy do korzystania z naszej oferty – zapewniamy profesjonalną jakość usług, fachowe doradztwo raz terminowość.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.