Inwentaryzacje przyłączyKiedy inwentaryzacja przyłączy jest niezbędna?

Po zakończeniu budowy przyłącza poszczególnych mediów (woda, kanalizacja, gaz, prąd) budowlanych należy sporządzić geodezyjną inwentaryzację powykonawczą w celu zebrania aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu przewodów.Do czego jest potrzebna inwentaryzacja przyłączy?

Inwentaryzacja jest potrzebna do uzyskania odbioru przyłączy (woda , kanalizacja, gaz, prąd) i pozwolenia na użytkowanie.Jak przebiegają prace?

Podczas przyjmowania zlecenia wspólnie z klientem omawiamy obszar inwentaryzacji przyłączy (województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki). Wszystkie szczegóły uzgadniamy w siedzibie naszego biura nieruchomości w Mogilnie, mailowo lub telefonicznie. Cena za realizację ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni. Wykonujemy prace pomiarowe i opracowujemy komplet dokumentacji. Kiedy mapy są gotowe dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości odbioru.Co otrzymuje klient?

Klient otrzymuje w standardzie 2 oryginalne mapy. Na prośbę zamawiającego możemy przygotować więcej egzemplarzy.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.