Inwentaryzacje budynkówChcę zlecić inwentaryzację budynku – jak to zrobić?

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Nasza agencja zajmuje się kompleksową inwentaryzacją budynków w Mogilnie i okolicach. Pracujemy w oparciu o najnowsze standardy branżowe.Inwentaryzacja budynku – na czym polega?

Inwentaryzacja budynku to opracowanie kartograficzne wykonywane przez geodetę zazwyczaj w skali 1:500 lub 1:1000 na podkładzie mapy zasadniczej. Po zakończeniu budowy poszczególnych obiektów budowlanych należy sporządzić geodezyjną inwentaryzację powykonawczą. Tworzy się ją w celu zebrania aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania działki lub terenu.Kiedy inwentaryzacja budynku jest potrzebna?

Inwentaryzacja budynku jest potrzebna do uzyskania odbioru budynku i uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Do uwidocznienia budynku w księdze wieczystej.Jak przebiegają prace?

Przyjmujemy zlecenie i omawiamy z klientem obszar inwentaryzacji budynku (województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki). Cena za komplet usług ustalana jest indywidualnie. Czas realizacji wynosi od 2 do 4 tygodni.Co otrzymuje klient?

Klient otrzymuje w standardzie 3 oryginalne mapy. Na prośbę zamawiającego przygotowujemy więcej egzemplarzy.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.