Kup projket wymarzonego domu

Gotowe projekty budynkówChcę zamówić gotowy projekt domu. Od czego zacząć?

Dowiedz się w gminie / urzędzie miasta/na terenie na którym masz działkę czy istnieje plan zagospodarowania. Wyciągnij jego kopię. Jeśli nie znalazłeś planu zagospodarowania złóż wniosek do gminy/urzędu miasta o wydanie warunków zabudowyMam już wyciąg z planu zagospodarowania lub warunki zabudowy. Co dalej?

Przyjdź do naszego biura z planem zagospodarowania/warunkami zabudowy. Wybierzemy razem projekt z naszej bazy – zadbamy o to, aby kupiony projekt spełniał Twoje oczekiwania i jednocześnie pasował parametrami do planu zagospodarowania/warunków zabudowy.Czy mogę coś zmienić w gotowym projekcie domu?

Tak. Na każdym etapie możemy dokonać zmian. Na życzenie klienta bezpłatnie modyfikujemy projekt budynku.Czy mogę liczyć na pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę domu?

Tak – pomagamy na wszystkich etapach związanych z tworzeniem projektu domu oraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę domu w Mogilnie lub okolicach

  • wykonamy dla Ciebie pełną dokumentację potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę;
  • zrobimy adaptacje projektu;
  • uzyskamy wszelkie pozwolenia i opinie;
  • wypełnimy wszystkie wnioski i druki;
  • złożymy dokumentacje w odpowiednim starostwie / urzędzie miasta.


Wszystkie powyższe punkty zostały spełnione?

Tak. Można budować.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.