Projekty przyłączy



Zamów profesjonalne projekty przyłączy

Prawie każdy nowo budowany budynek należy przyłączyć do sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej. Oferujemy Państwu wykonanie niezbędnych projektów przyłączy w budynkach na terenie Mogilna i okolic. Tworzymy profesjonalne mapy geodezyjne.



W myśl Prawa Budowlanego wykonywanie przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych nie jest objęte nawet obowiązkiem zgłoszenia, jednakże trzeba sporządzić projekty przyłączy i dokonać odpowiedniej procedury uzgodnieniowej. Zapewniamy obsługę pełną lub częściową załatwieniu wszystkich formalności.



Na czym polega obsługa pełna?

Sporządzamy projekt przyłącza i załatwiamy w imieniu inwestora wszelkie formalności.



Zakres usług:

  • sporządzenie niezbędnych map geodezyjnych;
  • uzyskanie warunków przyłączenia;
  • sporządzenie projektu;
  • uzgodnienie projektu w Zakładzie Uzgadniania Dokumentacji w Starostwie Powiatowym;
  • uzgodnienie projektu we właściwym zakładzie wodociągów i kanalizacji.


Dla inwestora jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Załatwiamy w jego imieniu wszystkie formalności. Klient tylko wskazuje miejsce instalacji przyłączy.



Na czym polega obsługa częściowa?

Dla inwestora jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Załatwiamy w jego imieniu wszystkie formalności. Klient tylko wskazuje miejsce instalacji przyłączy.



Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.