Profesjonalne projekty budowlane – zaufaj specjalistom

Oferujemy kompleksowy pakiet usług związanych z wykonywaniem map do celów projektowych. Korzystamy z najnowszego sprzętu i sprawdzonych rozwiązań. Pomagamy w uzyskaniu pozwoleń na budowę oraz warunków zabudowy.Mapa do celów projektowych – co to jest?

Mapa do celów projektowych to opracowanie kartograficzne wykonywane przez geodetę zazwyczaj w skali 1:500 lub 1:1000 na podkładzie mapy zasadniczej.Treść mapy do celów projektowych, poza elementami stanowiącymi treść mapy zasadniczej łącznie z granicami władania (własności) nieruchomości (działek), powinna zawierać opracowane geodezyjnie linie rozgraniczające tereny o różnym przeznaczeniu, linie zabudowy oraz osie ulic, dróg itp., jeżeli zostały ustalone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub w decyzji o ustaleniu warunków zabudowy i zagospodarowania terenu, usytuowanie zieleni wysokiej ze wskazaniem pomników przyrody oraz usytuowanie innych obiektów i szczegółów wskazanych przez projektanta, zgodnie z celem wykonywanej pracy.Mapy do celów projektowych – do czego są potrzebne?

  • uzyskania pozwolenia na budowę (domu, garażu, hali, przyłącza wody, prądu, gazu);
  • uzyskania warunków zabudowy;
  • projektów budowlanych (jako załącznik w dokumentacji).


Jak przebiegają prace?

Podczas przyjmowania zlecenia geodeta omawia z klientem obszar opracowania mapy do celów projektowych (województwo, powiat, gmina, obręb, arkusz, nr działki). Cena za realizację ustalana jest indywidualnie. Czas wykonywania mapy wynosi od 2 do 4 tygodni. Datę pomiaru ustalamy z klientem telefonicznie. Kiedy mapy są gotowe dzwonimy do klienta i informujemy o możliwości ich odbioru.Co otrzymuje klient?

Klient otrzymuje w standardzie 12 oryginalnych map. Na prośbę zamawiającego możemy przygotować więcej egzemplarzy.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.