Profesjonalne nadzory budowlane

Wsparcie najlepszych specjalistówDziałamy wielofunkcyjnie. Zapewniamy kompleksową opiekę nad inwestycjami budowlanymi w Mogilnie i okolicach. Zajmujemy się profesjonalnymi nadzorami budowlanymi. U nas uzyskasz pomoc kierownika budowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Czym się zajmuje kierownik budowy?

Kierownik budowy jest to osoba kierująca procesem realizacji budowy i posiadająca odpowiednie uprawnienia.Podstawowe obowiązki kierownika budowy to:

  • prowadzenie dokumentacji budowy (dziennika budowy);
  • kierowanie budową obiektu w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę;
  • dbanie o bezpieczeństwo na budowie.


Korzystając z pomocy kierownika budowy w naszej firmie masz pewność, że Twoja inwestycja jest w naprawdę dobrych rękach. Nasz kierownik budowy prowadzi pełną dokumentację – od początku aż do uzyskania wszelkich opinii i uzgodnień potrzebnych do odbioru budynku. Na końcu przekazuje inwestorowi zaświadczenie wydane przez starostwo / urząd miasta o zakończeniu budowy i możliwości jego użytkowania.Podstawowe obowiązki kierownika budowy to:

  • Złożenie oświadczenia o przyjęciu obowiązków kierownika budowy;
  • Wykonanie wpisu do dziennika budowy;
  • Przejęcie placu budowy.


Mam kierownika budowy. Co dalej?

Po przejęciu obowiązków nasz kierownik budowy przyjeżdża na plac budowy wraz z postępem prac budowlanych. Swoje wizyty dokumentuje odpowiednimi wpisami do dziennika budowy.Zakończyłem budowę. Chcę uzyskać odbiór budynku. Co dalej?

Nasz kierownik budowy prowadzi dokumentację aż do uzyskania wszelkich opinii i uzgodnień potrzebnych do odbioru budynku. Na końcu przekazuje inwestorowi zaświadczenie wydane przez starostwo / urząd miasta o zakończeniu budowy i możliwości jego użytkowania.Opinie naszych klientów

Pełen profesjonalizm. Mobilny przedstawiciel prawie 24 h/dobę! Młoda, wykwalifikowana, doświadczona, kompetentna Kadra! Geoprestige załatwia wszystkie formalności od a do z! Kompleksowa obsługa w jednym miejscu, w krótkim czasie! Dzięki Geoprestige odniosłem wrażenie, iż nie ma w Polsce biurokracji! Szczerze polecam.
Największym atutem firmy jest duża oferta usług, dzięki czemu znalezienie interesującej działki, zaprojektowanie budynku wraz z przyłączami i niezbędnymi formalnościami załatwiłem w jednym miejscu. Nie znam drugiej takiej firmy która ma tak wyjątkowe podejście do klienta i całą robotę załatwia z mnie. Wygoda i profesjonalizm.
Pełen profesjonalizm pod względem technicznym. Największą zaletą jaką firma mnie zaskoczyła to wygoda w obsłudze klienta. Nie musiałem się nawet ruszyć z miejsca. To Geoprestige do mnie przyjeżdża, doradza, wypełnia za mnie dokumenty i reprezentuję w miejscach gdzie powinienem wszystko załatwić.