Dom w stanie surowym na sprzedaż, Jacewo

cena: 460 000 zł

Powiat: inowrocławski, Jacewo

Powierzchnia: 700.00 m2


Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu jednorodzinnego o powierzchni 130 mkw., położonego na działce o powierzchni 700 mkw., w doskonałej lokalizacji w miejscowości Jacewo.

Specyfikacja nieruchomości:
Dom o powierzchni 130 mkw., w stanie surowym, znajduje się na działce o powierzchni: 700 mkw.
Materiał konstrukcyjny: pustak Porotherm, technologia tradycyjna, dach: dachówka ceramiczna Brass.
Doskonała lokalizacja z kompletnym dostępem do mediów, takich jak prąd, woda, kanalizacja oraz gaz, znajdujących się tuż przy granicy działki.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość wykończenia domu przez Sprzedającego:
- wówczas dom będzie gotowy do odbioru w ciągu 3 miesięcy po podpisaniu umowy przedwstępnej, i wykończony między innymi następującymi materiałami:
- zamontowane zostaną okna trzyszybowe zapewniające doskonałą izolację termiczną, a parapety z kamienia Brecia dodadzą elegancji.
Istnieje możliwość wyboru między pompą ciepła a piecem na pellet, zapewniając efektywne i ekologiczne ogrzewanie w zależności od Państwa preferencji.
Dom ocieplony styropianem o grubości 15 cm, co gwarantuje oszczędność energii i komfort termiczny. Wykonane tynki cementowo-wapienne oraz izolacja wełną na poddaszu.
Działka ogrodzona z trzech stron, zapewniająca prywatność i bezpieczeństwo.
Zainstalowane zostały wymagane instalacje typu: elektryczne, CO (podłogówka i kotłownia), oraz wodno-kanalizacyjne.
Wówczas wartość nieruchomości będzie wynosiła 580.000,00 zł. 

To doskonała oferta dla osób poszukujących nieruchomości, którą można dostosować do własnych potrzeb i gustu, zachowując jednocześnie doskonałą lokalizację oraz pełen dostęp do mediów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia domu, bezpiecznej formy kredytowania oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości.
Przed potencjalnymi oględzinami, prosimy o kontakt z pośrednikiem.
Zapraszam do kontaktu,
Joanna Lisiecka-Pałgan
+48 668 858 544
joanna.lisiecka-palgan@geoprestige.pl

Geoprestige gwarantuje profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania nabycia nieruchomości. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszego kredytu oraz przeprowadzamy Państwa przez cały proces kompleksowo.

W związku z regulaminem Biura Nieruchomości, jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem nieruchomości, zobowiązani są Państwo uzyskać statut klienta Biura Nieruchomości. W przypadku zakupu nieruchomości, biuro nieruchomości pobiera wynagrodzenie, które zostanie uzgodnione w umowie pośrednictwa między stroną kupującą a biurem nieruchomości. Ostateczne warunki wynagrodzenia oraz pozostałe szczegóły współpracy z biurem nieruchomości zostaną omówione indywidualnie.
 
Zwracamy uwagę, że zawarte w ogłoszeniu dane oraz opis nieruchomości mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianie. Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
Dodatkowe dane
Parking
Warunki zabudowy
Media w pasie drogowym
Lokalizacja nieuchomości