Działki, Szczeglin

cena: 75 750 zł

Powiat: mogileński, Szczeglin

Powierzchnia: 1080.00 m2Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję! Mamy do zaoferowania działko o powierzchni, którą możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. Ta spokojna okolica  znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od urokliwego miasteczka Mogilno.

Aktualnie trwają prace nad koncepcją podziałową, co oznacza, że możemy stworzyć plan podziału powierzchni działki, który będzie idealnie odpowiadał Twoim preferencjom i zamierzeniom. To niezwykła możliwość, aby mieć wpływ na kształt i rozplanowanie swojej przyszłej nieruchomości.

Zadbanie o Twoje zadowolenie i spełnienie Twoich oczekiwań to nasz priorytet. Dzięki tej unikalnej ofercie, będziesz miał możliwość wyboru odpowiedniej powierzchni działki, która spełni wszystkie Twoje marzenia.

Nie zwlekaj i skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej działki i omówić dostępne opcje podziału, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Prezentujemy działki położone w miejscowości Szczeglin k. Mogilna.
Sugerowane przez nas powierzchnie:
1. 2500 [m2] - REZERWACJA
2. 1356 [m2]
3. 1233 [m2]
4. 1356 [m2]
5. 1010 [m2]

Szczegóły znajdą Państwo na rzutach poglądowych w galerii zdjęć. Podane powierzchnie są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Media:
- wodociąg w drodze;
- prąd w pasie drogowym;

Dojazd do działek drogą asfaltową. 

Cena: 75 zł /m2 - do negocjacji

Szczeglin oddalony jest od Mogilna o około 8 minut drogi samochodem. Do ścisłego centrum miasta można dojechać nawet rowerem. Wieś jest spokojna i zapewni Państwu upragniony odpoczynek. 
Zapraszamy do kontaktu i dołącz do naszej niesamowitej społeczności w pięknym otoczeniu.
Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia działki oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości. A także zapewniamy wsparcie w zakresach geodezyjnym oraz projektowym!

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości, aby uzyskać więcej informacji oraz omówić szczegóły oferty. Ta okazja może być jedną z najlepszych inwestycji, jaką kiedykolwiek Państwo podjęli. Nie przegapcie tej szansy na stworzenie wymarzonego miejsca na ziemi!
 
Zapraszamy do kontaktu,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl

Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.
 
Zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości z pomocą naszych pośredników kredytowych w Geoprestige

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
W razie pytań, chętnie na nie odpowiem!
Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Warunki zabudowy
Lokalizacja nieuchomości