REZERWACJA | Działka na sprzedaż, Żabno

cena: 55 000 zł

Powiat: mogileński, Żabno, 88-300 Mogilno

Powierzchnia: 1200.00 m2


Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, położonej w malowniczym Żabnie, obok Mogilna. Nieruchomość oferuje doskonałą okazję do stworzenia wymarzonego miejsca mieszkalnego lub rekreacyjnego w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie pozostając w sąsiedztwie miejskich udogodnień.

Działka znajduje się w spokojnej okolicy Żabna, zaledwie obok urokliwego Mogilna. Bliskość jeziora zapewnia piękne widoki oraz dostęp do licznych atrakcji rekreacyjnych.

Działka ma powierzchnię 1200 mkw., co daje przyszłym właścicielom wystarczająco miejsca do realizacji różnorodnych projektów budowlanych.

Media: wodociąg jest w trakcie rozbudowy; prąd
Co ważne, działka jest w trakcie uzyskiwania decyzji o warunki zabudowy, co ułatwia proces planowania i realizacji budowy. Warto wspomnieć, że dla działki wykonano badania gruntu.

Wyjątkowa cena: 55.000,00 zł

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie działki.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w procesie nabycia działki oraz oferujemy konkurencyjną prowizję przy nabyciu nieruchomości. A także zapewniamy wsparcie w zakresach geodezyjnym oraz projektowym! Szczegółowe informację uzyskają Państwo po kontakcie z Biurem Nieruchomości
Zapraszamy do kontaktu,
Jakub Chudyk
+48 534 143 123
jakub.chudyk@geoprestige.pl
_
Powyższe ogłoszenie jest rozumiane jako zaproszenie do zawarcia umowy i nie stanowi  oferty w myśl art. 66. KC.

Zdobądź status klienta Biura Nieruchomości i odkryj niezrównane korzyści. Gwarantujmy indywidualne doradztwo, zaangażowanie i bezpieczeństwo transakcji, które sprawią, że zakup nieruchomości stanie się przyjemnym i bezproblemowym doświadczeniem.
 

Dodatkowe dane
Woda
Prąd
Warunki zabudowy
Media w pasie drogowym
Lokalizacja nieuchomości