Nieruchomość z działką w Wiecanowie

cena: 950 000 zł

Powiat: mogileński, Wiecanowo

Powierzchnia: 1388.00 m2


Przedstawiam Państwu nieruchomość wraz z dużą działką w  Wiecanowie.

Pierwotnie nieruchomość powstała pod kompleks hotelowy z barem oraz salą bankietową.

Całkowita powierzchnia działki wynosi 8424 m2.  Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1388, 46 m2.
Konstrukcję stanowią ściany murowane z bloczka betonu komórkowego typu suporex oraz słupy żelbetowe. Konstrukcję więźby dachowej stanowią prefabrykowane wiązary dachowe, głównie drewniane.

Na parterze znajdą Państwo pomieszczenie biurowe, pokój gościnny, salę konferencyjną (47,37 m2) oraz dużą salę główną (356 m2).
Dodatkowo wydzielono pomieszczenia takie jak: łazienka, szatnia, magazyn alkoholi, bar (97,1 m2), palarnię i kotłownię. 
Na piętro wejście z dwóch stron. Pomieszczenia na górze zagospodarowano na 7 pokoi gościnnych, każdy składający się z przedpokoju i pokoju oraz łazienki. Do dwóch pokoi przynależy taras z widokiem na jezioro Wiecanowskie. 
Dodatkowo wydzielono osobne pomieszczenie, służące jako mieszkanie dla właściciela o łacznej powierzchni 183,32 m2. W jego skład wchodzą: gabinet, przedpokój, dwie łazienki, wc, kuchnia z jadalnią oraz dwa pokoje. Do mieszkanie przynależą również dwa tarasy.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest jej położenie - przy drodzę głównej prowadzącej w stronę Bydgoszczy. W pobliżu znajduje się plaża (ok. 900m).
Nieruchomość znajduje się zaledwie 5 minut drogi od ścisłego centrum Mogilna, jednocześnie zdala od zgiełku i zanieczyszczeń - jest to idealne miejsce na inwestycję.


Polecam i zapraszam na prezentację!
Jagoda Gajda
Doradca ds. nieruchomości
Tel. 796190026 
Dodatkowe dane
Parking
Woda
Prąd
Jezioro
Lokalizacja nieuchomości